ceturtdiena, 2017. gada 24. augusts

SIA "Julianus Inkaso"

Gribu parunāt par kredīeim un kredītu piedzinēijem.
SIA "Juliabus Inkaso" ir kredītu piedziinējfirma. No manis tā piedzen sen nenomaksātu un aizmirstu parādu SIA Tele2. Sastādījām maksāšanas grafiku un centīšos to ievērot. Summa jau nemaz tik liela nav, tik vienā reizē nespēšu to nomaksāt.
Meitenes, kas tur strādā, atsaucīgas, laipnas un viņām nav iebildumu pret iespējamām summām, kuras parādnieks spēj maksāt, lai nosegru savu parādu. Tad arī procentu limes nav lielas. trakāk ir tad, a šos parādu piedzinēu kantorus ignorē, tad lieta aiziet līdz tiesu izpildītāam un atdodamā summa pieaug procentu likmes dēļ.
SIA "Juliabus Inkaso" atrodas Rīgā, Turaidas ielā 3. Atrast ir pagrūti, ja iet no veikala Domina puses. Vieglāk ir no Brīvības ielas puses. Ieli'ba sākas praktiski pie VEF tilta, un tad jau pēc māju numuriem nav grūti atrast.
Silti iesaku visiem, kas biezaos gados sagrābās kredītus, tomēr censties tos aidot izvēloties pēc iespējas tās vietas, kur āmaksā mazākas procentu likmes  pašās firmās, kredītu piedzinēju kantoros.
To visu es izplūdu tiem, kuri biezaos gados sagrābās kredītus un tagad mokās ar atdošanu. Protams, var jau aizbēgt un paslēptes Kongo džungļos, bet bērniem no tā vieglāk nepaliks. Vai tad viņiem mūsu parādi jāatdod? Centīsimies ar mazākiem zaudēumiem tikt no tiem parādiem vaļā un vēl iekrāt bikuci, lai kaut pašu bērēm nauda sanāk un kaut kas arī pāri paliek bērniem ko lietot.
Tik atgādinu  visos parādpiedziņas kantoros meitenes ir pretimnākošas un ir iespēams astādīt optimālu parāda atdošanas grafiku un pamazītēm tikt no parāda vaļā.
Galvenais  neiekulties jaunās nepatikšanās ņemot jaunus kredītus. Galu galā  - aizņemamies svešu naudu, atdodam savējo.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru