trešdiena, 2020. gada 11. marts

Viskautkas, kas ienāk prātā

1. Nevaru sagaidīt savu pensiju. Uz tās izdevumu jomā guļas pietiekami daudz. lao dažas lietas nokārtotu. Pensiju gaidu jau trešo dienu.
2. Par draudzību un draugiem esmu rakstījusi pietiekami daudz, bet tikai tagad, Ludzā dzīvojot, sāku saprast, ka man viņus pietiek reizi mēnesī, divos. Kad mums te sabrauc ciemiņi. kļūst par šauru. Par spīti trīsistabu dzīvoklim ar visām ērtībām. Šoreiz tie ir puikas draugi - trīs puiši. Stulbums tas, ka man jāizvācas no savas istabas, kurā ir vienīgais dīvāns kuru var izvilkt par vairākiem gulētājiem domājot. Vismaz viens labums ir - tieku pie kompja bez ierobežojumiem un pusstundas izīkstēšasnas. Pagaidām mums darbojas viens kompis uz trim.
3. Ludzas parkā pamazām atjaunojas skulpturālie veidojumi no puķu dobēm. Kad būs pabeigts darbs pie šiem veidojumiem, safotografēšu un ievietošu šeit.
4. Joprojām kaitina vairāku stundu ilgais ceļš no Ludzas uz Rīgu un atpakaļ. Labi vel, ka par to nav jāmaksā. Tieši ceļa dēļ grūti izkasīties uz Rīgu un pēc tan atpakaļ uz Ludzu. Pārsvarā cenšos transportā gulēt. Tas kaut kā palīdz garās stundas izciest.
5. Mājās ir trīs kaķi un suns. Reizēm jau gribas vēl, bet ar šiem pašiem jau ir daudz. Pārtika jāgādā visiem četriem, regulāri jātīta kaķu kastes un suns jāvadā pastaigāties. 

2 komentāri:

  1. Tu reizēm mēdz sūkstīties par naudas trūkumu (tas nav pārmetums, bet realitāte, diemžēl) - kāpēc uzņēmies atbildību par 4 dzīvniekiem? Vai tev maz ir nojauta cik maksā vizīte pie veterinārārsta? Dikti neapdomīgi, dikti.... P.S. Tikai subjektīvs viedoklis

    AtbildētDzēst
  2. Diemžēl tie nav mani personiskie dzīvnieki. Viens kaķis - kaķenīte ir mana dēla mincis. Pārējie trīs pieder dēla sievietei, kurai invaliditātes pensija ir krietni mazāka par manējo. Arī es, godīgi salot, nespēju saprast viņas ekonomisko politiku ar tik daudz dzīvniekiem. Bet, par cik tā dzīve ir iegrozījusies kā iegrozījusies, nākas par visiem kopā tās rūpes uzņemties

    AtbildētDzēst