sestdiena, 2023. gada 13. maijs

Altercon 2023, bildes būs rītu

Uz šo pasākumu mani jau pagājušajā nedēļā saaģitēja Ilmārs Bite. Neesmu īsti skaidrībā, kā viņš atklāja informāciju par pasākumu. Vismaz FB, citās populārās vietnēs pasākuma reklāmu nemanīju. No Ilmāra saņēmu tik linku uz instagrama vietni.

Par pašu notikumu.

Altercon pasākums bija bezmaksas pasākums, norisinājās Āgenskalna tirgus āra daļā. Pamatā kospleja pasākums ar tirdzniecības vietām un vietu galda spēlēm (Cik nu nopratu, RPG). Ja pareizi sapratu, pasākums notika kā alternatīva UniCon'am un WinterCon'am.

Apmeklētāji nāca un gāja, dzīva kustība. Cilvēku bija padaudz, vietām neliela drūzmēšanās pie tirdzniecības stendiem. Cik varēju pamanīt, publikas galvenā daļa - draugi, paziņas tiem, kuri pasākumu sarīkoja. Cilvēki "no malas" - laikam tādi, kā mēs ar Ilmāru - netīšām uzķēruši, vai arī atnākuši uz tirgu iepirkties un tad, pa ceļam, arī pasākumu apskata.

Kas patika

Priecīgas sejas, teritorijas noformējums, krāšņie kospleja tērpi. Pārdomāts tirdzniecības vietu izkārtojums visai nelielajā platībā. Nodrošināta vieta galda spēlēm. Organizatoru vēlme sarīkot svētkus. Un pie viena - ļoti jaukā diena pasākumam brīvā dabā, ja tā var nosaukt pasākumu ārpus telpām.

Kas nepatika

1. Ļoti vājā pasākuma reklāma. Bez tās instagrama vietnes, kuru Ilmārs Bite atrada, vēl  bija A4 formāta plakātiņš pie ieejas tirgus paviljonā. Un viss. 

2. Nelielais pārdodamo lietu mazums tirdzniecības punktos.

3. Neredzēju pasākuma programmu, kaut arī bija fleierīši, kuros reklamēja kādu perspektīvā esošu pasākumu.

4. Tie nedaudzie informatīvie uzraksti (ieskaitot uz badžiem), kuri bija - visi tikai un vienīgi angļu valodā. 

Mans ieteikums

1. Attīstīt pasākuma ideju progresijā.

2. Kārtīgāk piestrādāt pie turpmāko pasākumu reklāmas.

3. Nodrošināt pieejamu pasākuma programmu; programmu un informējošos uzrakstus nodrošināt vispirms jau latviešu valodā, angļu valodu,  ja nu tik ļoti vajag, izmantojot kā otro valodu. 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru