svētdiena, 2021. gada 28. februāris

Viedie sapņi

Es neticu tiem ekstrasensiem, kuri piedalas TV šovā Ekstrasensu cīņas, ko rāda Krievijas televīzina, tiesa, esmu piemirsusi pa kuru kanalu. Šovs ir šovs un tajā visu notikušo nevar ņemt par pilnu. Katram šovam taču ir televīzijā noteikts scenārijs ar noteiktu iznākumu. Par to jau visiem dalībniekiem maksā naudu. Ticu tiem, kurus atzinusi pati publika bez īpašas reklāmas televīzijā. Vanga, Džūna< Zilakalna Marta kluva populāras un atzītas ar sacu darbosanos, nevis ar Televīzijas vai cutu masu mediju starpniecību.

Es ticu tiem ekstrasensiem, dziedniekiem pie kuriem tiecas cilvēki bez pamudināšanas.

Pati esmu redzējusi viedus sapņus, kas ir piepildijusies, ne gližži visos sīkumos, bet pati būtība un pamatnostatnes saglabājās. Zinu savas dzives mirkļus bez sapnošanas. Vienkārši zunu un viss. Tiesa, neesmu citiem cilvēkiem ka tikt galā ar vņa sapņiem, vai dīvainām sajūtām par nākotni. Nav pārliecības, ka spēšu palīdzēt un īpaši reklamētiea negribas.

Zinu vienīgi to, ka man ir jāsavāc zem viena jumta visa sava dzimta un tuvakie draugi. Ka to izdarīt - nrzinu. 

Es par šīm savām spējām neesmu nevienam stāāstījusi, šī ir pirmā reize, kad par to runāju.

Esmu vienīgi mēģimājusi izskaidrot savu tuvāko cilvēku murgainos sapnus un palīdžet viņiem tikt galā ar viņu bailēm no murdga. Rezyktats vienmer ir bijis nezinam man un otram cilvēkam. 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru