sestdiena, 2017. gada 22. jūlijs

Jūlijs

1. Par šī gada nenormālo vasaru jau esmu rakstījis.
Jūlijs jau pie beifgām, bet nekas nav mainījies  - klimats kā vēlā pavasarī, vai agrā rudenī, Nu nepavijsam vasarīgs laiks ar karstumu plis 25 un normāli pekldēšanas sezonu. (Ceru, ka Aninīmais man nepieiesies par pareizrakstību un vispār pārstās būt anonīms - ir parīkamāk rināt ar kaut virtuāli zināmu cilvēku). Ap pusdienas laiku aizšaušu līdz centram, varbūt tur kas notiek un tad varēšu ko uzrakstīt vaitāk.
2. Jāsagaida, amēr saimniece pamostas, lai varētu kur kustēt, jo modinātāju viņa nav uzlikusi un gaida, ka es viņu pamodināšu. Jautrākais tas, ka es edrīkstu izplūst, ka pie viņas īrēju, jo savādāk piesieies sociālie dienesti un tas var atsauktīes uz visāfa veida pabalstiem viāi. Mēs jau eam izdomājušas stratēģiju, kā tiks galā ar sociālā dienesta dāmām. Un ts rullē.
3,. Māsa 7jā augustā brauc atvaļinājumā uz Rīgu uzpāris nedēļām. Tad gan jau ko ziņošu par mūsu kopīgajām gaitām. Par Nīderlandi viņa pagaidām izplūst negrib un negrinb, ka es še ieieku kādas bildes no turienes.
4. Tādsdīvains mēnesis jūlijs. Ir tik daudz ko teikt, ir tik daudz domu ar kurām padalītie. Laikam katram kas tamlīdzīgs uznāk. Vienīgi žēl, ka neveidojas diskusijas, vienīgi Anonīmais parādās ar saviem aizrādījumiem par pareizrakstību. Ceru, ka r3iz viņš pārstās būt anonīms un būs spējīgs atsaukties iz jebkādu vārdu. Ar anonīmiem ir grūti diskutēt.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru